Aktualności

Firmę SOPREMA Polska tworzą ludzie pełni empatii, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka oraz chętni do niesienia pomocy innym. Działamy zgodnie ze swoją misją, której jednym z filarów jest hasło „najpierw ludzie”.

SOPREMA Group jest obecna w 90 krajach, zatrudnia 8424 pracowników na całym świecie, ma 73 zakłady produkcyjne, ponad 90 operacyjnych spółek zależnych i 4000 dystrybutorów, 18 centrów badawczo-rozwojowych oraz 22 ośrodki szkoleniowe w 8 różnych krajach, a w 2019 roku uzyskała przychody w wysokości 3,08 mld €.

Walka o to, aby wysoki standard budownictwa stał się czymś naturalnym i oczywistym nie jest łatwa. W DAFA wierzymy, że warto inwestować w jakość bo pamięta się ją dłużej niż cenę. Nie warto na niej oszczędzać ! Realizując inwestycje na najwyższym poziomie i oferując wysokiej jakości produkty, firmy członkowskie DAFA stają się przykładem dla innych.

W ofercie firmy SOPREMA Polska znalazły się wybrane palniki i akcesoria renomowanej firmy Guilbert Express, wyspecjalizowanego producenta narzędzi do lutowania i zgrzewania, oferującego najlepszej jakości narzędzia do prac dekarskich i izolacyjnych, przeznaczone zarówno dla zawodowych użytkowników, jak też dla zwykłych majsterkowiczów.