Aktualności

Podczas Targów Warsaw Green Days 18.03.2022r. od 9:00 do 16:00 Zapraszamy na BEZPŁATNE CERTYFIKOWANE SZKOLENIE PSDZ-NOT i SOPREMA Polska Sp. z o.o., DLA PROJEKTANTÓW i DOZORU TECHNICZNEGO DACHÓW ZIELONYCH W SYSTEMIE SOPREMA.

Zachęcamy do rejestracji pod linkiem https://greendaysexpo.com/rejestracja/ oraz do zgłoszenia obecności na szkoleniu, wysyłając mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy na webinarium organizowane przez Soprema Polska. Główny temat spotkania to: Papy bitumiczne firmy Soprema – rodzaje i obszary zastosowań.

Czy wiesz, że dach płaski jest względnie nową ideą w budownictwie? Jako rozwiązanie konstrukcyjne dla nowo budowanych budynków, wszedł do powszechnego obiegu dopiero na początku XX wieku. Dach jest definiowany jako „płaski”, jeśli jego nachylenie wynosi poniżej 10°. Z uwagi na konieczność uwzględnia niewielkiego spadku, tego typu dachy wymagają wysokiej szczelności pokrycia.

Wraz z poszerzeniem naszej oferty o wysokiej jakości produkty chemii budowlanej - uszczelniacze dekarskie, masy klejąco-uszczelniające i pianki poliuretanowe - oddajemy do dyspozycji naszych klientów nowy katalog dedykowany produktom chemii budowlanej oferowanych przez Grupę SOPREMA.

Dach domu, garażu, taras - to miejsca, które można przekształcić w tereny zielone, idealne do wypoczynku i rekreacji. Jak to zrobić? Z systemem TUNDRA PACK! Aplikacja innowacyjnego, modułowego dachu zielonego z gotową, ekstensywną formą zazielenienia, jest niezwykle szybka i wyjątkowo prosta. W dodatku, dzięki systemowi TUNDRA PACK, dostępnemu w ramach rozwiązań oferowanych w SOPRANATURE®, z profesjonalnych produktów SOPREMA mogą korzystać nie tylko zawodowcy.

Firmę SOPREMA Polska tworzą ludzie pełni empatii, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka oraz chętni do niesienia pomocy innym. Działamy zgodnie ze swoją misją, której jednym z filarów jest hasło „najpierw ludzie”.