Aktualności

Czy wiesz, że dach płaski jest względnie nową ideą w budownictwie? Jako rozwiązanie konstrukcyjne dla nowo budowanych budynków, wszedł do powszechnego obiegu dopiero na początku XX wieku. Dach jest definiowany jako „płaski”, jeśli jego nachylenie wynosi poniżej 10°. Z uwagi na konieczność uwzględnia niewielkiego spadku, tego typu dachy wymagają wysokiej szczelności pokrycia.

Wraz z poszerzeniem naszej oferty o wysokiej jakości produkty chemii budowlanej - uszczelniacze dekarskie, masy klejąco-uszczelniające i pianki poliuretanowe - oddajemy do dyspozycji naszych klientów nowy katalog dedykowany produktom chemii budowlanej oferowanych przez Grupę SOPREMA.

Dach domu, garażu, taras - to miejsca, które można przekształcić w tereny zielone, idealne do wypoczynku i rekreacji. Jak to zrobić? Z systemem TUNDRA PACK! Aplikacja innowacyjnego, modułowego dachu zielonego z gotową, ekstensywną formą zazielenienia, jest niezwykle szybka i wyjątkowo prosta. W dodatku, dzięki systemowi TUNDRA PACK, dostępnemu w ramach rozwiązań oferowanych w SOPRANATURE®, z profesjonalnych produktów SOPREMA mogą korzystać nie tylko zawodowcy.

Firmę SOPREMA Polska tworzą ludzie pełni empatii, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka oraz chętni do niesienia pomocy innym. Działamy zgodnie ze swoją misją, której jednym z filarów jest hasło „najpierw ludzie”.

SOPREMA Group jest obecna w 90 krajach, zatrudnia 8424 pracowników na całym świecie, ma 73 zakłady produkcyjne, ponad 90 operacyjnych spółek zależnych i 4000 dystrybutorów, 18 centrów badawczo-rozwojowych oraz 22 ośrodki szkoleniowe w 8 różnych krajach, a w 2019 roku uzyskała przychody w wysokości 3,08 mld €.