Aktualności

Podczas Targów Warsaw Green Days 18.03.2022r. od 9:00 do 16:00 Zapraszamy na BEZPŁATNE CERTYFIKOWANE SZKOLENIE PSDZ-NOT i SOPREMA Polska Sp. z o.o., DLA PROJEKTANTÓW i DOZORU TECHNICZNEGO DACHÓW ZIELONYCH W SYSTEMIE SOPREMA.

Zachęcamy do rejestracji pod linkiem https://greendaysexpo.com/rejestracja/ oraz do zgłoszenia obecności na szkoleniu, wysyłając mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy na webinarium organizowane przez Soprema Polska. Główny temat spotkania to: Papy bitumiczne firmy Soprema – rodzaje i obszary zastosowań.

Czy wiesz, że dach płaski jest względnie nową ideą w budownictwie? Jako rozwiązanie konstrukcyjne dla nowo budowanych budynków, wszedł do powszechnego obiegu dopiero na początku XX wieku. Dach jest definiowany jako „płaski”, jeśli jego nachylenie wynosi poniżej 10°. Z uwagi na konieczność uwzględnia niewielkiego spadku, tego typu dachy wymagają wysokiej szczelności pokrycia.

Wraz z poszerzeniem naszej oferty o wysokiej jakości produkty chemii budowlanej - uszczelniacze dekarskie, masy klejąco-uszczelniające i pianki poliuretanowe - oddajemy do dyspozycji naszych klientów nowy katalog dedykowany produktom chemii budowlanej oferowanych przez Grupę SOPREMA.

Dach domu, garażu, taras - to miejsca, które można przekształcić w tereny zielone, idealne do wypoczynku i rekreacji. Jak to zrobić? Z systemem TUNDRA PACK! Aplikacja innowacyjnego, modułowego dachu zielonego z gotową, ekstensywną formą zazielenienia, jest niezwykle szybka i wyjątkowo prosta. W dodatku, dzięki systemowi TUNDRA PACK, dostępnemu w ramach rozwiązań oferowanych w SOPRANATURE®, z profesjonalnych produktów SOPREMA mogą korzystać nie tylko zawodowcy.

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB