SOPREMA CHARYTATYWNIE

Firmę SOPREMA Polska tworzą ludzie pełni empatii, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka oraz chętni do niesienia pomocy innym. Działamy zgodnie ze swoją misją, której jednym z filarów jest hasło „najpierw ludzie”.

Dlatego postanowiliiśmy wspólnie z Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” rozpocząć akcję „SOPREMA charytatywnie”. Naszym pierwszym (ale nie jedynym) celem jest wsparcie Programu Broviac, który pozwala dzieciom chorym na raka szybciej wrócić do domów.Cewnik Broviaca to tunelizowany cewnik, ukryty pod skórą, połączony z centralną żyłą wchodzącą do serca. Pozwala na podawanie leków i pobieranie krwi dzieciom bez konieczności każdorazowego kłucia igłami lub stosowania wenflonów.

W jaki sposób chcemy pomóc?

Finansując niezbędne zestawy do samodzielnego przepłukiwania cewników Broviac w domu. Koszt trzymiesięcznego zestawu dla jednego dziecka wynosi 950 zł, a My chcąc pomóc jak największej liczbie podopiecznych Fundacji, zdecydowaliśmy się przekazać
5 000 zł
na dobry początek.

Pomóż nam zmienić świat na lepsze!

Nie pozostajemy obojętni na cierpienie innych dlatego zachęcamy WSZYSTKICH Naszych klientów, partnerów, dostawców, znajomych i przyjaciół SOPREMA do wzięcia udziału w tej wyjątkowej zbiórce! Pomóż z Nami zmienić świat na lepsze! Dlaczego TY? Bo wierzymy, że każdy, kto Nas otacza, jest gotów nieść pomoc słabszym!

Jak to zrobić?

  • Należy wejść na stronę internetową https://naratunek.org/zbiorki/soprema-charytatywnie/
  • Wpłacić środki pieniężne za pomocą przycisku „Pomagam i wpłacam” zlokalizowanego na dole strony
  • Napisać do Nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wówczas wyślemy Państwu Nasz najnowszy katalog Systemy i Rozwiązania dla Budynków oraz drobny upominek.

Dowiedz się więcej na stronie projektu “SOPREMA charytatywnie”:
https://naratunek.org/zbiorki/soprema-charytatywnie/

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB