SYSTEMY DACHÓW PŁASKICH SOPREMA - ZADBAJ O NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO

Czy wiesz, że w ubiegłym roku w samych pożarach budynków mieszkalnych w Polsce zginęło 360 osób, a 1859 zostało rannych?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu te statystyki przedstawiały się dużo gorzej. Dziś, właściciele, projektanci i wykonawcy, dzięki takim firmom jak SOPREMA, mogą zapewnić budynkom bezpieczeństwo przeciwpożarowe także w zakresie przekryć dachowych.

Od ponad 100 lat rozwijamy swoje produkty z myślą, że jakość, trwałość i niezawodność materiałów musi odpowiadać ambicjom projektantów i oczekiwaniom inżynierów, ale także zapewniać bezpieczeństwo końcowym użytkownikom.

Podejmuj świadome decyzje, dotyczące wykorzystanych materiałów do dachów płaskich i stosuj takie, które pozostają ognioodporne od dnia ich zaprojektowania, poprzez budowę, aż do końca cyklu życia budynku.

POSTAW NA INNOWACJE I KOMPLEKSOWE BEZPIECZEŃSTWO Z DACHAMI PŁASKIMI SOPREMA

Jesteśmy liderem rozwiązań i systemów ochrony przed penetracją wód opadowych lub gruntowych, wilgoci i pary wodnej. Co nas wyróżnia?

  • Dysponujemy systemami opartymi na izolacjach bitumicznych, syntetycznych oraz płynnych (żywicach) i stale rozwijamy technologie tych produktów w aspekcie żywotności i pewności zastosowania.
  • Wyprzedzamy najnowsze trendy w wytwarzaniu materiałów budowlanych przyjaznych środowisku, pochodzących z recyklingu, ograniczających stosowanie paliw kopalnych, a także – co jest nowością - wpływających na redukcję tlenków azotu NOx oraz pochłaniających CO2.
  • Dbamy to, by materiały te służyły także poprawie bezpieczeństwa pożarowego - skutecznie poprawiając komfort cieplny w budynkach i spełniając jednocześnie światowe standardy ochrony pożarowej.
  • Oferując rozwiązania systemowe, dedykowane do określonych funkcjonalności budynku, dostarczamy jednocześnie produkty i rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo, spokój i pewność, że wybierając je, dokonujesz najlepszego możliwego wyboru.
  • Fabryka w Błoniu jako jedna z nielicznych fabryk SOPREMA z certyfikatem FM APPROVED, otwiera dodatkowe perspektywy rynkowe i jest kolejnym czynnikiem wyraźnie różnicującym ofertę SOPREMA w stosunku do konkurencji na rynku polskim i europejskim.

Systemy dachów płaskich SOPREMA, rygorystycznie przetestowane pod kątem certyfikatu FM APPROVED, to dowód na zaangażowanie firmy w dostarczanie wiodących produktów dla branży, w której ceni się jakość i trwałość.

Przekonaj się sam, że projektowanie, realizacja i eksploatacja budynków z użyciem rozwiązań SOPREMA jest efektywne i skuteczne także w zakresie ochrony przeciwpożarowej: https://www.soprema.pl/informacje/prezentacje-produktowe/item/779-systemy-dachow-plaskich-soprema-odpornosc-ogniowa-na-najwyzszym-poziomie

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB