Membrana bitumiczna

MEMBRANA FUNDAMENTOWA COLPHENE PROTECT'R

COLPHENE PROTECT`R jest samoprzylepną membraną, produkowaną z bitumu modyfikowanego elastomerem SBS. Wierzchnia strona jest pokryta specjalnie zaprojektowanym piaskiem z dwutlenku krzemu, a spodnia strona pokryta jest usuwalną folią ochronną.

MEMBRANA FUNDAMENTOWA COLPHENE BSW V

COLPHENE BSW V jest samoprzylepną membraną, produkowaną z bitumu modyfikowanego elastomerem SBS. Wierzchnia strona jest pokryta specjalnie zaprojektowanym piaskiem z dwutlenku krzemu, a spodnia strona pokryta jest usuwalną folią ochronną.

MEMBRANA FUNDAMENTOWA COLPHENE BSW UNILAY HP

COLPHENE BSW UNILAY HP jest membraną hydroizolacyjną, produkowaną ze specjalnego bitumu modyfikowanego elastomerem SBS. Osnowa jest wysoce wytrzymałą kompozycją włókniny poliestrowej wzmacnianą dodatkową włókniną. Wierzchnia strona jest pokryta specjalnie zaprojektowanym piaskiem z dwutlenku krzemu, a spodnia strona pokryta jest termotopliwą folią ochronną.

MEMBRANA FUNDAMENTOWA COLPHENE BSW H

COLPHENE BSW H jest membraną, produkowaną z bitumu modyfikowanego elastomerem SBS. Wierzchnia strona jest pokryta piaskiem, a spodnia strona pokryta jest folią termotopliwą. Nie wymaga gruntowania i dogrzania do podłoża.

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB