Soprema Polska

PAPA TERMOZGRZEWALNA

Papa termozgrzewalna to dobrze znany i ceniony materiał izolacyjny. Wykorzystuje się ją do wykonywania pokryć dachowych jako hydroizolację na tarasach czy balkonach lub izolację fundamentów. Papa termozgrzewalna marki SOPREMA jest jednym z produktów hydroizolacyjnych, które zaspokoją wszelkie potrzeby klientów, biorąc pod uwagę specyfikę projektu. Oferujemy papy zgrzewalne do różnorodnych zastosowań, w tym: dachów balastowych, zielonych dachów, systemów mocowanych mechanicznie, systemów klejonych, odsłoniętych powierzchni pionowych czy złożonych detali.

Papa bitumiczna

Sprawdź wszystkie
papy bitumiczne SOPREMA

Zobacz wszystkie
Soprema dachy zielone

POPULARNE ZGRZEWANE SYSTEMY IZOLACJI DACHÓW PŁASKICH

Zobacz najczęściej wybierane systemy izolacji dachów płaskich

POPULARNE PAPY TERMOZGRZEWALNE SOPREMA

Zobacz produkty cieszące się największą popularnością wśród naszych klientów

Obiekty referencyjne

Obiekty referencyjne, gdzie wykorzystano papy termozgrzewalne SOPREMA.

PAPA TERMOZGRZEWALNA

Papa termozgrzewalna to produkt cieszący się zaufaniem fachowców z branży budowlanej na całym świecie. Jako lider w dziedzinie rozwiązań hydroizolacyjnych z ponad stuletnim doświadczeniem, SOPREMA posiada w swoim portfolio szeroką gamę elastycznych, wysokowydajnych, zaawansowanych technicznie rozwiązań pokryć dachowych i hydroizolacji. Każda papa termozgrzewalna w ofercie marki jest wytwarzana na bazie bitumu modyfikowanego elastomerem SBS, co gwarantuje m.in. doskonałą giętkość materiału także w niskich temperaturach.

PAPA TERMOZGRZEWALNA OD SOPREMA

W ofercie marki SOPREMA dostępne są papy termozgrzewalne posiadające osnowy z kompozytu, poliestru, tkaniny szklanej, włókniny szklanej, a także stanowiące połączenie tych materiałów z folią aluminiową. Dzięki temu możesz osiągnąć najwyższą jakość pracy z tworzywem i znakomite efekty, dostosowane do indywidualnych warunków budowy.

KORZYŚCI ZE STOSOWANIA PAP SOPREMA

Papy SOPREMA spełniają praktycznie każdą funkcję, jaką może pełnić tego typu materiał w budownictwie: zapewniają hydroizolację części podziemnych i nadziemnych, gwarantują ograniczenie efektu wyspy ciepła (technologia Cool Roof) oraz mogą pochłaniać tlenki azotu NOx. Papa termozgrzewalna jest dostarczana wraz z systemem sprawdzonych rozwiązań: wpustów, drenaży, klejów, obróbek przejść przez izolacje i chemii budowlanej.

Papa termozgrzewalna samoprzylepna czy może klejona? Podkładowa czy fundamentowa? Bogata gama produktów marki SOPREMA daje ci pewność, że znajdziesz dokładnie takie rozwiązanie, którego potrzebujesz.