Wyszukaj produkt

Izolacja płynna

KATALIZATOR ALSAN® CAT DO ŻYWIC PMMA

Katalizator ALSAN® CAT jest głównym składnikiem systemu ALSAN® PMMA służącym jako utwardzacz (katalizator) do żywic na bazie PMMA. Bazą katalizatora jest nadtlenek dibenzoilu.
Opakowania: saszetki - 100 g lub karton - 5 kg.

ŻYWICA WYKOŃCZENIOWA PMMA ALSAN® 975 F

ALSAN® 975 F jest pigmentowaną, szybkoschnącą żywicą stosowaną jako warstwa wykończeniowa na bazie PMMA.

WPUST DACHOWY DRAINI ALSAN®

WPUST DACHOWY DRAINI ALSAN® do odprowadzania wody wykonany z elastycznej włókniny. Oba elementy są trwale i szczelnie zespolone. Kompatybilny z żywicami PU i PMMA.

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN® TOILE JDX

ALSAN® TOILE JDX jest włókniną wzmacniającą dylatacje w systemach ALSAN® FLASHING.

PIASEK ALSAN® SILICE

Piasek ALSAN® SILICE to mieszanina piasku kwarcowego o różnym składzie granulometrycznym do stosowania w systemach ALSAN® jako warstwa antypoślizgowa.

ŻYWICA GRUNTUJĄCA ALSAN® 172 CR

Żywica gruntująca ALSAN® 172 CR to podkład gruntujący na bazie PMMA, który nakłada się na membrany bitumiczne. W połączeniu z zabarwionym na biało wykończeniem ALSAN® 970 CR, stanowi część systemów chłodnych dachów SOPREMA.

ŻYWICA WYKOŃCZENIOWA ALSAN® 970 CR

Żywica wykończeniowa ALSAN® 970 CR w kolorze białym na bazie żywic PMMA, przeznaczona do wykonania szybkoschnącej warstwy wierzchniej w systemie chłodnych dachów SOPREMA.

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN® FLEECE GF

ALSAN® FLEECE GF jest włókniną wzmacniającą o różnych szerokościach, stosowana w systemie ALSAN® 600.

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN® FLEECE B

ALSAN® FLEECE B jest włókniną wzmacniającą o różnych szerokościach, stosowana m.in. w systemie balkonowym ALSAN® 600.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® 902 FT

ALSAN® 902 FT to gotowa do użytku, jednoskładnikowa, wodoszczelna żywica poliuretanowa, odporna na UV, stosowana jako warstwa wykończeniowa w kolorze transparentnym, bezbarwnym w systemie ALSAN® 600.
Opakowanie - puszki metalowe 4 kg.

PASTA POLIURETANOWA ALSAN® 902 CP

ALSAN® 902 CP to jednoskładnikowa, wodoszczelna barwna pasta poliuretanowa, odporna na UV, stosowana jako warstwa uzupełniająca, wykończeniowa, w kolorze palety RAL, w systemie ALSAN® 600. Opakowanie: puszki metalowe - 0,8 kg.

MASA WYKOŃCZENIOWA PMMA ALSAN® 972 F

ALSAN® 972 F jest dwukomponentową, barwną, szybkoschnącą masą wykończeniową na bazie żywic PMMA przeznaczoną do wykonania warstwy wierzchniej pod ciężkie obciążenia mechaniczne np. rampy zjazdowe. Opakowanie: puszki metalowe - 15 kg.
Produkt dostarczany bez katalizatora.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® 600

ALSAN® 600 jest gotową do użytku, jednoskładnikową, wodoszczelną żywicą poliuretanową, przeznaczoną do wykonania warstwy wierzchniej pokryć dachowych oraz balkonów wraz z włókniną wzmacniającą. Odporna na działanie promieni UV. Zgodna z najwyższą kategorią obciążeń według ETAG 005. Opakowanie: puszka metalowa 5 kg lub
15 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWA DWUKOMPONENTOWA ALSAN® 140

ALSAN® 140 A+B jest dwukomponetową, bezrozpuszczalnikową żywicą poliuretanową, która jest warstwą gruntującą pod poliuretanowe systemy ALSAN®. Zestaw zawierający 2 opakowania metalowe (komponent A + komponent B), każdy o objętości 5 kg.

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN® FLEECE 165 P

ALSAN® FLEECE 165 P / ALSAN® FLEECE B jest włókniną wzmacniającą o różnych szerokościach stosowaną w systemie ALSAN® FLASHING QUADRO.

ŻYWICA POLIURETANOWA ALSAN® FLASHING QUADRO

ALSAN® FLASHING QUADRO to gotowa do użytku, jednoskładnikowa, wodoszczelna żywica poliuretanowa, przeznaczona do detali, złączy i obróbek, odporna na działanie promieni UV. Zgodna z najwyższą kategorią obciążeń według ETAG 005.

Opakowania - metalowe puszki 5 kg.

TAŚMA DO ŻYWIC PMMA SOPRATAPE

SOPRATAPE2 (taśma dwuwarstwowa) i SOPRATAPE3 (taśma trójwarstwowa) to dwie niepowtarzalne taśmy, dzięki którym praca stanie się szybsza, łatwiejsza i bardziej precyzyjna. SOPRATAPE sprawdzą się zwłaszcza podczas stosowania żywic ALSAN 770 / PMMA, kiedy kolejne warstwy są układane krok po kroku w ciągu kilku godzin. Przyklejanie kolejnych warstw taśm przy każdej warstwie żywicy zoptymalizuje pracę i pozwoli uniknąć błędów wykonawczych.

PŁATKI DEKORACYJNE DO ŻYWIC PMMA ALSAN® DECO MIX

ALSAN® DECO MIX są kolorową mieszanką płatków dekoracyjnych oraz piasków kwarcowych specjalnie dopasowanych do żywic ALSAN® PMMA. Opakowanie: plastikowe wiaderko - 10 kg.

PŁATKI DEKORACYJNE DO ŻYWIC PMMA ALSAN® DECO CHIPS

ALSAN® DECO CHIPS są kolorowymi płatkami, specjalnie dopasowanymi do żywic ALSAN® PMMA. Opakowanie: plastikowe wiaderko - 2 kg.

ROZPUSZCZALNIKOWY ŚRODEK CZYSZCZĄCY ALSAN® 076

ALSAN® 076 to rozpuszczalnikowy środek czyszczący. Opakowanie: metalowe puszki - 5 kg, 10 kg i 30 kg.

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN® VOILE FLASHING

Włóknina wzmacniająca ALSAN® VOILE FLASHING z włókniny poliestrowej.

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN® VOILE DE RENFORT

ALSAN® VOILE DE RENFORT jest lekką, sprężystą i elastyczną włókniną wzmacniającą, wykonaną z welonu z nietkanych włókien poliestrowych.

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN® TOILE DE RENFORT

ALSAN® TOILE DE RENFORT jest lekką, sprężystą i elastyczną włókniną wzmacniającą, wykonaną z polipropylenu.

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN® VOILE P

ALSAN® VOILE P jest włókniną wzmacniającą o różnych szerokościach stosowana w systemie ALSAN® PMMA. Opakowania: 50 mb w rolce. Szerokości rolki: 10, 15, 20, 26, 35, 52, 70, 105 cm.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® HES

ALSAN® HES gotowa do użytku, jednoskładnikowa, bezwonna, żywica poliuretanowa, która jest warstwą gruntującą pod systemy ALSAN®. Opakowanie: metalowe puszki - 1 kg i 5 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® H80

ALSAN® H80 jest gotową do użytku, jednoskładnikową żywicą poliuretanową, która jest warstwą gruntującą pod systemy ALSAN® 310, 400, 410, 500. Opakowanie: metalowe puszki 5 kg i 20 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWO-BITUMICZNA ALSAN® FLASHING JARDIN

ALSAN® FLASHING JARDIN to gotowa do użytku, jednoskładnikowa, wodoszczelna żywica poliuretanowo - bitumiczna. Opakowanie: metalowa puszka - 5 kg i 15 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWO-BITUMICZNA ALSAN® FLASHING

ALSAN® FLASHING to gotowa do użytku, jednoskładnikowa, wodoszczelna żywica poliuretanowo - bitumiczna. Opakowanie: metalowa puszka - 5 kg i 15 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWA DWUSKŁADNIKOWA ALSAN® EP 120

ALSAN® EP 120 jest dwuskładnikową żywicą epoksydową, stosowany jako środek gruntujący. Opakowanie: puszka metalowa - 5 kg.

ŻYWICA PMMA WYKOŃCZENIOWA ALSAN® 975 FT

ALSAN® 975 FT jest transparentną, bezbarwną, szybkoschnącą żywicą wykończeniową na bazie PMMA. Przeznaczoną do wykonania warstwy wierzchniej pod obciążenia mechaniczne i chemiczne. Opakowanie: metalowa puszka - 10 kg.

ŻYWICA PMMA WYKOŃCZENIOWA ALSAN® 970 FT

ALSAN® 970 FT jest transparentną, bezbarwną szybkoschnącą żywicą wykończeniową na bazie PMMA, przeznaczoną do wykonania warstwy wierzchniej pod obciążenia mechaniczne i chemiczne. Opakowanie: metalowa puszka - 10 kg.

ŻYWICA PMMA WYKOŃCZENIOWA ALSAN® 970 F

ALSAN® 970 F jest szybkoschnącą, barwną warstwą wykończeniową na bazie żywic PMMA, przeznaczoną do wykonania warstwy wierzchniej pod obciążenia mechaniczne i chemiczne. Opakowanie: metalowa puszka - 10 kg.

MASA WYRÓWNAWCZA PMMA ALSAN 870 RS

ALSAN® 870 RS jest szybko reagującą, trzy składnikową masą wyrównawczą i hydroizolacyjną na bazie żywic PMMA. Opakowanie: metalowa puszka - 10 kg i specjalna mączka w worku papierowym - 23 kg.

ŻYWICA PMMA ALSAN® 773

ALSAN® 773 jest szybkoschnącą żywicą na bazie PMMA, przeznaczoną do wykonywania izolacji przeciwwodnej bez wkładki z włókniny wzmacniającej. Opakowanie: puszka metalowa - 25 kg.

ŻYWICA TIKSOTROPOWA PMMA ALSAN® 770 TX

ALSAN® 770 TX jest szybkoschnącą tiksotropową elastyczną żywicą przeznaczoną do zabezpieczenia narożników, dylatacji oraz wywinięć kątowych na bazie żywic PMMA. Opakowanie: puszka metalowa - 10 kg.

ŻYWICA PMMA ALSAN® 770

ALSAN® 770 jest szybkoschnącą żywicą na bazie PMMA przeznaczoną do wykonania izolacji przeciwwodnej. Opakowanie: puszka metalowa - 10 kg i 25 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® 500 FT

ALSAN 500 FT to gotowa do użytku, jednoskładnikowa, wodoszczelna żywica poliuretanowa, stosowana jako warstwa wykończeniowa w kolorze transparentnym, bezbarwnym. Opakowanie: metalowa puszka - 5 kg i 25 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® 500 F

ALSAN® 500 F to gotowa do użytku, jednoskładnikowa, wodoszczelna żywica poliuretanowa, stosowana jako warstwa wykończeniowa. Opakowanie: metalowa puszka - 5 kg i 25 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® 500 COLLE

ALSAN® 500 COLLE to gotowa do użytku, jednoskładnikowa, wodoszczelna żywica poliuretanowa, która jest stosowana jako klej do wklejania systemowej włókniny wzmacniającej. Opakowanie: metalowa puszka - 5 kg i 25 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® 500

ALSAN® 500 to gotowa do użytku, jednoskładnikowa, wodoszczelna żywica poliuretanowa, która opcjonalnie może pełnić warstwę wykończeniową. Opakowanie: metalowa puszka - 5 kg i 25 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® 410

ALSAN® 410 gotowa do użytku wodoszczelna żywica poliuretanowa, bezrozpuszczalnikowa i bezwonna, do stosowania z warstwą ochronną (wrażliwa na promieniowanie UV). Opakowanie: metalowa puszka - 5 kg i 25 kg.

ŻYWICA POLIURETANOWA JEDNOSKŁADNIKOWA ALSAN® 400

ALSAN® 400 gotowa do użytku jednokomponentowa, wodoszczelna , bezwonna żywica poliuretanowa, która musi zostać zabezpieczona warstwą ochronną. Opakowanie: metalowa puszka - 5 kg i 25 kg.

ŻYWICA GRUNTUJĄCA PMMA ALSAN® 178 RS

ALSAN® 178 RS jest 3 komponentową, szybkoschnącą żywicą gruntującą na bazie PMMA do zastosowania na mokrych podłożach cementowych. Opakowanie: metalowa puszka - 18,6 kg, worek - 10 kg.

ŻYWICA GRUNTUJĄCA PMMA ALSAN® 176

ALSAN® 176 jest szybkoschnącą, gotową do użycia, tiksotropową masą gruntującą na bazie PMMA. Opakowanie: metalowa puszka - 10 kg.

ŻYWICA GRUNTUJĄCA PMMA ALSAN® 172

ALSAN® 172 jest szybkoschnącym środkiem gruntującym na bazie PMMA przeznaczonym do gruntowania powierzchni bitumicznych. Opakowanie: puszki metalowe - 5 kg i 10 kg.

ŻYWICA GRUNTUJĄCA PMMA ALSAN® 171

ALSAN® 171 jest szybkoschnącym środkiem gruntującym na bazie PMMA. Opakowanie: puszki metalowe - 5 kg i 10 kg.

ŻYWICA GRUNTUJĄCA PMMA ALSAN® 170

ALSAN® 170 jest szybkoschnącym dwuskładnikowym środkiem gruntującym na bazie PMMA, przeznaczonym do gruntowania podłoży.

WARSTWA SCZEPNA ALSAN® 105

ALSAN® 105 jest jednokomponentowym środkiem sczepnym na bazie poliuretanu na podłoża szklane. Opakowanie: metalowa puszka - 1 kg.

PODKŁAD GRUNTUJĄCY ALSAN® 104 SPRAY

ALSAN® 104 SPRAY jest jednokomponentowym podkładem gruntującym na bazie żywic alkidowych, przeznaczonym na metalowe podłoża.

PODKŁAD GRUNTUJĄCY ALSAN® 104

ALSAN® 104 jest jednokomponentowym podkładem gruntującym na bazie żywic alkidowych, przeznaczonym na metalowe podłoża. Opakowanie: metalowa puszka - 1 kg.

WARSTWA SCZEPNA ALSAN® 103

ALSAN® 103 jest jednokomponentowym środkiem sczepnym na bazie poliuretanu, przeznaczonym do gruntowania membran. Opakowanie: puszka metalowa - 1 kg.

MASA SZPACHLOWA PMMA ALSAN® 075

ALSAN® 075 jest szybkoschnącą masą szpachlową z szklanymi włóknami na bazie PMMA. Opakowanie: metalowe puszki 5 kg i 10 kg.

MASA SZPACHLOWA PMMA ALSAN® 074

ALSAN® 074 jest szybkoschnącą pigmentowaną masą szpachlową na bazie PMMA. Opakowanie: metalowe puszki 10 kg.

KATALIZATOR DO ŻYWIC PMMA ALSAN® 070

ALSAN® 070 jest aktywatorem w postaci proszku do systemowych żywic ALSAN® PMMA (utwardzacz). Opakowania: saszetki - 100 g lub karton - 5 kg.

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB