CHEMIA BUDOWLANA – USZCZELNIACZE I PIANKI POLIURETANOWE W OFERCIE SOPREMA POLSKA

SOPREMA Polska poszerzyła swoją ofertę o wysokiej jakości produkty chemii budowlanej obejmujące uszczelniacze, pianki poliuretanowe oraz pistolety do uszczelniaczy i pianek PU.

USZCZELNIACZE DEKARSKIE

Uszczelniacze ALSAN® ukierunkowane są na typowe zastosowania dekarskie, uwzględniąc różne aspekty zadań przy wykonywaniu izolacji dachu. Umożliwiają prawidłowe zabezpieczenie połączeń różnych elementów konstrukcyjnych, są zdolne przyjąć ruchy strukturalne i nie pozwalają na przenikanie wód, co przyczynia się do dłuższego okresu żywotności konstrukcji.PIANKI POLIURETANOWE I PIANOKLEJE DO TERMOIZOLACJI

Pianki poliuretanowe ALSAN® obejmują wielozadaniowe pianki PU zapewniające izolację termiczną i akustyczną oraz pianokleje polecane do przyklejania płyt termoizolacyjnych, w szczególności płyt EPS, XPS i PUR. Posiadają doskonałą przyczepność do większości typowych materiałów budowlanych takich jak materiały cementowe, cegła, drewno, aluminium, blachy ocynkowane i malowane. Nadają się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.Dowiedz się więcej na naszych stronach produktowych:

Uszczelniacze ALSAN®
Pianki poliuretanowe ALSAN®
Akcesoria do chemii budowlanej

Dodatkowych informacji na temat chemii budowlanej SOPREMA udziela:

Mateusz Raś

Regionalny Doradca Techniczny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 782 885 888

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB