Pianki poliuretanowe

PIANA MONTAŻOWA ALSAN® FOAM UNI

Piana montażowa ALSAN® FOAM UNI jest jednoskładnikową, utwardzaną wilgocią pianką poliuretanową. Jest to wielozadaniowa pianka PU zapewniająca izolację termiczną i akustyczną. Posiada doskonałą przyczepność do większości typowych materiałów budowlanych takich jak materiały cementowe, cegła, drewno, aluminium, blachy ocynkowane I malowane. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

PIANA MONTAŻOWA ALSAN® FOAM UNI W

Piana montażowa ALSAN® FOAM UNI W jest jednoskładnikową, utwardzaną wilgocią pianką poliuretanową. Jest to wielozadaniowa pianka PU zapewniająca izolację termiczną i akustyczną. Posiada doskonałą przyczepność do większości typowych materiałów budowlanych takich jak materiały cementowe, cegła, drewno, aluminium, blachy ocynkowane I malowane. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

PIANOKLEJ DO STYROPIANU ALSAN® FOAM EPS/XPS

Pianoklej ALSAN® FOAM EPS/XPS to jednoskładnikowa, utwardzana wilgocią, klejąca pianka poliuretanowa. Jest klejem polecanym do przyklejania płyt termoizolacyjnych, w szczególności płyt EPS, XPS i PUR. Posiada doskonałą przyczepność do większości typowych materiałów budowlanych takich jak materiały cementowe, cegła, drewno, aluminium, blachy ocynkowane i malowane. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

CZYŚCIK ALSAN® FOAM CL-F

Czyścik ALSAN® FOAM CL-F to wielofunkcyjny środek czyszczący stosowany do rozpuszczania nieutwardzonej lub świeżej pianki poliuretanowej.

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB