Uszczelniacze

USZCZELNIACZ DEKARSKI ALSAN® FLEX & PATCH

Uszczelniacz dekarski ALSAN® FLEX & PATCH to jednoskładnikowy, utwardzany wilgocią, wodoodporny i elastyczny uszczelniacz hybrydowy. Jest to doskonałe połączenie szczeliwa hybrydowego z bitumem. Może być używany do uszczelnień poniżej lub powyżej warstwy hydroizolacji. Posiada doskonałą przyczepność do większości typowych materiałów konstrukcyjnych, takich jak: materiały na bazie cementu, bloczki i cegła, kamień, stal, aluminium, metal ocynkowany, drewno, sklejka i OSB, EPS i GF (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem).

USZCZELNIACZ POLIURETANOWY ALSAN® FLEX 2711 CO

Uszczelniacz poliuretanowy ALSAN® FLEX 2711 CO to jednoskładnikowy, utwardzany wilgocią, elastyczny uszczelniacz i klej poliuretanowy. Ma doskonałą przyczepność do najbardziej typowych materiałów budowlanych, takich jak materiały na bazie cementu, cegły, ceramiki, szkła, drewna, blachy ocynkowanej i malowanej. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

KLEJ USZCZELNIACZ ALSAN® FLEX 2721 SB

Klej uszczelniacz ALSAN® FLEX 2721 SB jest jednoskładnikowym, utwardzalnym wilgocią, elastycznym uszczelniaczem poliuretanowym o średnim module sprężystości. Ma doskonałą przyczepność do najbardziej typowych materiałów budowlanych, takich jak materiały na bazie cementu, cegła, ceramika, szkło, drewno, blachy ocynkowane i malowane. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

USZCZELNIACZ BITUMICZNY ALSAN® MASTIC 2200

Uszczelniacz bitumiczny ALSAN® MASTIC 2200 to niesieciowany silanem uszczelniacz na bazie kauczuku syntetycznego plastyfikowanego bitumem.

USZCZELNIACZ SILIKONOWY ALSAN® SIL 2440 FA

Uszczelniacz silikonowy ALSAN® SIL 2440 FA to jednoskładnikowy, utwardzalny wilgocią, elastyczny uszczelniacz silikonowy. Jest to silikon o niskim module sprężystości. Ma doskonałą przyczepność do najbardziej typowych materiałów budowlanych, takich jak materiały na bazie cementu, cegła, ceramika, szkło, drewno, blachy ocynkowane i malowane. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

USZCZELNIACZ ALSAN® SIL EPDM

Uszczelniacz ALSAN® SIL EPDM to jednoskładnikowy, utwardzany wilgocią, najwyższej jakości elastyczny uszczelniacz silikonowy i klej do powierzchni wykończonych z EPDM o średnim module sprężystości. Posiada doskonałą przyczepność do większości typowych materiałów budowlanych, takich jak materiały na bazie cementu, cegły, ceramiki, szkła, blach ocynkowanych i malowanych. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB