Powrót

PŁYTA POLISTYRENOWA SOPRAXPS® SL

SOPRAXPS®  SL jest sztywną płytą termoizolacyjną z ekstrudowanej pianki polistyrenowej (XPS).

SOPRAXPS® SL jest płytą termoizolacyjną, do izolacji termicznej dachów w systemach mocowania mechanicznego, klejenia oraz balastowania. Ponadto może być wykorzystywana do izolacji podłóg oraz części podziemnych budowli.

SOPRAXPS SL zależnie od wybranego systemu dachowego mocuje się układając luźno i obciążając balastem, przy użyciu odpowiedniego kleju lub poprzez mocowanie mechaniczne. Bezpośrednio po montażu płyty termoizolacyjne należy chronić przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, nasłonecznieniem i wysokimi temperaturami (pow. 75°C).

Płyty termoizolacyjne należy przechowywać na płaskiej powierzchni, chronić przed wilgocią. Płyty należy zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych oraz temperaturą powyżej pow. 75°C.

Higiena, zdrowie i ochrona środowiska:

Zgodnie z Regulacjami Komisji Europejskiej 1907/2006 (REACH), artykuł 31, Karta Charakterystyki nie jest wymagana do wprowadzenia na rynek, transportowania i stosowania produktu. Produkt nie zawiera żadnych substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia lub środowiska.

Kontrola jakości:

zintegrowany system zarządzania jakością ISO 9001 i system zarządzania środowiskowego ISO 14001

Nazwa: SOPRAXPS® SL
wymiary płyt 1250 ± 8 x 600 ± 8 mm
gęstość 30-35 kg/m3
grubości płyt grubości płyt od 30 do 300 mm
wykończenie powierzchni płyt gładkie
wykończenie krawędzi krawędzie frezowane
Powrót

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB