Powrót

WŁÓKNINA WZMACNIAJĄCA ALSAN® FLEECE 165 P

ALSAN® FLEECE 165 P / ALSAN® FLEECE B jest włókniną wzmacniającą o różnych szerokościach stosowaną w systemie ALSAN® FLASHING QUADRO.

  • Dostępne różne szerokości w zależności od potrzeb - 20, 25, 30, 35 cm
  • Specjalna penetracja włókniny
  • Nasiąkliwa
  • Praktyczne zastosowanie w postaci rolki
  • Kolor błękitny
  • Perforowana włóknina

ALSAN® FLEECE 165 P / ALSAN® FLEECE B jest włókniną wzmacniającą o różnych szerokościach w systemie ALSAN® FLASHING QUADRO. Głównie jest stosowana w warstwie hydroizolacji ALSAN® FLASHING QUADRO, także w miejscu dylatacji oraz wszelkich wywinięć kątowych.

ALSAN® FLEECE 165 P / ALSAN® FLEECE B układa się w miejscach styku różnych podłoży np. obróbki blacharskiej i podłoża betonowego, dookoła wszelkich elementów wystających lub przebijających podłoże. Również jest zalecane stosowanie na całych powierzchniach hydroizolacji. Włókninę nakłada się na świeżą jeszcze mokrą warstwę żywicy i dociska tak aby była całkowicie nasączona żywicą. Włókninę należy rozkładać tak aby unikać pofałdowań, załamań, czy tzw. „rybich ust”. W miejscach nakładania się włókniny należy ją ułożyć z ok. 5 cm zakładem. Na ułożoną włókninę nanieść dodatkową warstwę żywicy, tak żeby była ona całkowicie zakryta żywicą, a powierzchnia była równa, gładka i jednolita. Włóknina przy aplikacji musi być sucha i nie może być przemoknięta.

Oznakowanie znakiem CE na podstawie Europejskiej Oceny Technicznej (ETA) 17/0154 (dla KIT ALSAN® FLASHING QUADRO). Zgodne z ETAG 005 część 6.

Nazwa: ALSAN® FLEECE 165 P
Materiał Włóknina poliestrowa mechanicznie wzmacniana i poddana obróbce termicznej
Szerokość (cm) 20, 25, 30, 35
Waga 165g/m2
Grubość ok. 1.0 mm
Kolor Błękitny
Powrót