IZOLACJA I OCIEPLENIE DACHU PŁASKIEGO POKRYTEGO PAPĄ Z SYSTEMAMI SOPREMA

Czy wiesz, że izolacja dachu płaskiego to nie tylko kwestia oszczędności energii i pieniędzy? To także poprawa komfortu przebywania w domu lub budynku

SOPREMA oferuje wiele rozwiązań systemowych do izolacji i ocieplenia każdego typu dachu płaskiego, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie izolacji przeciwwodnej i akustycznej dachu oraz jego bezpieczeństwa pożarowego. Rozwiązania te charakteryzują się m.in.:

Wszystko to sprawia, że izolacja dachu płaskiego z SOPREMA oznacza jakość, trwałość i wydajność na lata.


Soprema izolacja dachu płaskiego Varso Place

Varso Place, Warszawa; projekt: HRA Architekci. Systemy izolacji dachów płaskich SOPREMA są najczęściej preferowanym rozwiązaniem przez inwestorów i wykonawców w ramach realizacji prestiżowych inwestycji biurowych w Polsce

Izolacja dachu płaskiego to zadanie, które należy zaplanować i wykonać podczas budowy, ponieważ służy maksymalizacji efektywności energetycznej budynku i minimalizacji strat ciepła. Odpowiednia izolacja dachu to najlepszy sposób na uzyskanie dobrze ocieplonej konstrukcji.

OCIEPLENIE DACHU PŁASKIEGO - RODZAJE TERMOIZOLACJI

Zadajesz sobie pytanie, jak ocieplić dach płaski pokryty papą? Szeroka paleta rozwiązań termoizolacyjnych w ofercie SOPREMA to wynik troski o spełnienie konkretnych potrzeb każdego budynku. W gamie naszych systemów znajdziesz termoizolację z wełny mineralnej, jak również płyty PU i PIR, płyty termoizolacyjne z polistyrenu ekspandowanego EPS (SOPRADACH® EPS) oraz płyty z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Wszystko to w trosce o jak najlepsze dopasowanie materiału do wymagań konstrukcji oraz czynników, które w bezpośredni sposób mogłyby jej zagrażać.

Oferowane systemy są oparte na izolacjach bitumicznych, syntetycznych oraz płynnych (żywicach). Stale rozwijamy technologie tych produktów – zarówno w aspekcie żywotności, jak i pewności zastosowania.


Soprema izolacja dachu płaskiego Varso Place

Zakłady produkcyjne Mlekpol w Mrągowie są przykładem zastosowania innowacyjnych systemów SOPREMA do renowacji dachów płaskich, gdzie wykorzystano papę termozgrzewalną SOPRALENE FLAM 180 AR CHAGALL z białym łupkiem, zapobiegającą nagrzewaniu się dachu

IZOLACJA DACHU PŁASKIEGO – SPOSÓB MONTAŻU HYDROIZOLACJI

W trosce o komfort prac na budowie oraz specyfikę wymagań technicznych poszczególnych konstrukcji, stworzyliśmy także wachlarz możliwości dotyczący sposobu montażu poszczególnych elementów izolacji. Możesz zatem wybrać systemy:

  • klejone,
  • mocowane mechaniczne,
  • samoprzylepne,
  • zgrzewalne.

Wszystko z myślą o tym, by zapewnić optymalne warunki prac izolacyjnych. Poszczególne rozwiązania izolacyjne od SOPREMA pozwalają także na dostosowanie ich do podłoża, na którym będą montowane. Dlatego oferta obejmuje montaż izolacji na:

  • betonie,
  • blasze trapezowej
  • drewnie.

IZOLACJA DACHU PŁASKIEGO Z CERTYFIKATEM FM APPROVED

Certyfikowanie produktów i kompletnych systemów SOPREMA certyfikatem FM APPROVED, przyznawanym przez FM Global, oznacza potwierdzenie dla ich jakości, integralności technicznej i wydajności przez wiele lat. Dobrowolnie poddając swoje produkty i całe systemy rygorystycznej weryfikacji, SOPREMA zapewnia również swoim klientom maksymalną ochronę ich życia i mienia przed żywiołami i pożarem.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Dowiedz się więcej o naszych systemowych rozwiązaniach do izolacji każdego typu dachu płaskiego:
https://www.soprema.pl/dach-i-taras/systemy-izolacji-dachow

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 maj 2023 08:51

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB