Powrót

FOLIA DRENAŻOWA SOPRADRAIN PLAT T 700

SOPRADRAIN PLAT T 700 to folia izolacyjno-drenażowa wytłaczana z polietylenu wysokiej gęstości, zintegrowana z włókniną filtracyjną.

Szybkie odprowadzenie wody z płyt garażowych, tuneli, tarasów, dachów zielonych, ścian fundamentowych i płyt dennych. Wyjątkowo wysoka wytrzymałość na ściskanie powoduje, że materiał zalecany jest do stosowania pod duże obciążenia w takich miejscach, jak np.: drogi p. poż. i inne nawierzchnie przeznaczone do ruchu kołowego ciężkiego.

Drenaż przeznaczony jest do zabezpieczania izolacji wodnej w układzie pionowym i poziomym. Służy również jako warstwa separacyjna i odwodnieniowa pod bardzo duże obciążenia typu wylewki betonowe i inne warstwy obciążające.

Folię należy rozwinąć na oczyszczonym podłożu włókniną filtracyjną do góry. Podłoże powinno być oczyszczone. Zakład materiału względem kolejnej rozwijanej rolki powinien wynosić ok. 10 cm. Na powierzchniach poziomych materiał należy dociążyć, aby zapobiec podrywaniu przez wiatr, przed położeniem warstwy dociskowej.

Dokumenty do pobrania

banner prowadzący do katalogu sopremy

BUSINESS DEVELOPMENT

Doradztwo techniczne dla architekta, detale montażowe, dobór systemów, prezentacje dla architektów

kom. +48 609 662 270

Powrót