Powrót

Renowacja dachu z systemami SOPREMA

Czy szczelność Twojego dachu spędza Ci sen z powiek? Dzięki nam wykonasz szybko i skutecznie niezbędną renowację dachu, która pozwoli cieszyć się szczelnym pokryciem przez długie lata! Proponujemy systemy w różnych technologiach dopasowane do budżetu, sposobu wykonania i trwałości.

Soprema renowacje dachów Hangzhou metro

Do regeneracji pokrycia może posłużyć również ŻYWICA AKRYLOWA – CAMPOLIN, o wysokiej gęstości, która po wyschnięciu tworzy trwałą powłokę hydroizolacyjną.

Zarówno nowo powstający dach jak i ten, który wymaga wyłącznie renowacji, zostanie stosownie zabezpieczony dzięki warstwie izolacji płynnej, która tworzy bardzo elastyczną powłokę i jednocześnie idealnie równą bez żadnych łączeń i spoin.

Wiedząc to z empirycznych doświadczeń – wszelkie spoiny – to większe ryzyko przenikania wilgoci. Nasza membrana na dach to dobrze zagruntowana powierzchnia, wytrzymała żywica jako warstwa izolacyjna i nierzadko dodatkowo powłoka, która zabezpiecza przed promieniami UV.

SYSTEM ALSAN® 770 jest przeznaczony na każdy rodzaj podłoża niezależnie od zastosowanej termoizolacji.

Dzięki poprawnemu doborowi materiałów zmniejszamy straty ciepła, wpływając tym samym na obniżenie kosztów przeznaczanych na ogrzewanie. Co ważniejsze, zapobiegają pojawieniu się niekorzystnych warunków zdrowotnych takich jak powstanie grzybów i pleśni na wewnętrznych powierzchniach przegród w pomieszczeniach.

  1. WEŁNA MINERALNA
  2. STYROPIAN EPS
  3. PŁYTA PIR
  4. STYROPIAN XPS
    • SOPRA XPS SL
    • SOPRA XPS 500
    • SOPRA XPS 700
Powrót

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB