Powrót

KLEJ POLIURETANOWY FLEXOCOL A89

FLEXOCOL A89 jest jednokomponentowym klejem poliuretanowym do przyklejenia membran PVC i membran TPO, laminowanych od spodu geowłókniną do podłoża.

FLEXOCOL A89 jest gotowym do użycia klejem poliuretanowym, wiążącym dzięki wilgoci do klejenia laminowanych geowłókniną od spodu membran PVC do różnego rodzaju podłoży.

Przed użyciem klej należy dokładnie wymieszać. Nanosić za pomocą wałka, pędzla lub gumowej rakli na całą powierzchnie przyklejanego podłoża. Zużycie kleju na klejoną powierzchnie wynosi ok. 150 – 250 g/m2, zależnie od stopnia równości i chłonności podłoża. Po ok. 10-30 minutach (zależnie od temperatury i wilgotności podłoża i otoczenia) przykleić membranę do podłoża, dociskając ją np. przy pomocy wałka lub szczotki. Trwałe sklejenie materiałów następuje po ok. 2-4 godzinach, jednak swą maksymalną wytrzymałość, klej uzyskuje po kilku dniach. Klej jest przeznaczony do klejenia membrany bezpośrednio do powierzchni z polistyrenu EPS i XPS.

FLEXOCOL A89 jest pakowany w metalowe puszki o pojemności 10 litrów (12 kg).

Magazynowanie: przechowywać w oryginalnych opakowaniach w temperaturze minimum +10ºC z dala od źródeł ciepła i ognia. Czas przechowywania w oryginalnych opakowaniach 5 miesięcy.

Nazwa: FLEXOCOL A89
Waga przy temperaturze +20ºC (g/cm3) 1,15 ± 2%
Lepkość w temperaturze +20ºC (mPa.s) 2 500 ± 500
Rozpuszczalność w wodzie nierozpuszczalny
Temperatura zapłonu (ºC) 190
Kolor Ciemnobrązowy
Powrót

Stowarzyszenia

PUIG
Cci
Dachy zielone
PKB