Soprema na świecie                        
                                   Wyszukiwarka

 

 

O firmie

SOPREMA Group


SOPREMA Group założona w 1908 roku jako firma rodzinna, specjalizuje się w produkcji systemów hydroizolacyjnych dla budownictwa i inżynierii lądowej, działa obecnie w 90 krajach, zatrudnia 6 892 pracowników w 41 zakładach produkcyjnych, ma 60 spółek zależnych i ponad 4 000 dystrybutorów, a w 2016 roku wygenerowała sprzedaż wartą 2,32 mld euro.

Firma SOPREMA od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy materiałów do hydroizolacji, głównie na bazie surowców bitumicznych. Systemy hydroizolacyjne SOPREMY mają wszechstronne zastosowanie. Produkty zostały przygotowane tak, aby sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie stawia zarówno nowoczesne budownictwo, jak i prace renowacyjne.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii firma SOPREMA oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania systemowe, wszystkie produkty wyróżnia wysoka jakość i długoletnia gwarancja. Firma oferuje wsparcie techniczne na wszystkich etapach: zaczynając od projektowania, poprzez szkolenia wykonawców, wsparcie inspektora i kierownika robót, po nadzór nad wykonawstwem w trakcie realizacji inwestycji.

Spółka ma własne centrum szkoleniowe, zapewnia szybki serwis obejmujący m.in. obsługę klienta i logistykę (szybka dostawa z fabryki w Błoniu), przygotowuje również rozwiązania indywidualne, dedykowane konkretnej inwestycji.

OFERTA

SOPREMA produkuje pełną gamę produktów do izolacji przeciwwodnych oraz izolacji termicznych, są to m.in.:

-papy modyfikowane SBS: podkładowe, nawierzchniowe, antykorzenne i paroizolacyjne, mostowe i parkingowe,
-hydroizolacje płynne PU I PMMA,
-systemy dachowe z odpornością ogniową,
-izolacje termiczne i akustyczne,
-kleje i grunty bitumiczne,
-membrany bitumiczne PVC i TPO,
-folie basenowe,
-dachy zielone,
-akcesoria tarasowe.

GWARANCJA

-SOPREMA Group jest ubezpieczona  na 1 000 000 euro dla projektu,
-na wybrane materiały firma udziela 10 letniej gwarancji,
-gwarantuje, iż produkty są wolne od wad, produkowane zgodnie z procedurami jakości oraz posiadają aktualne, wymagane dopuszczenia do stosowania,
-gwarancja SOPREMY pokrywa dostawę i wymianę produktu uznanego za wadliwy (wbudowanego zgodnie z zaleceniami i wytycznymi dotyczącymi użytego produktu).

 

Kontakt

Soprema Polska Sp. z o.o.
ul. Stefana Batorego 7, Pass, 05-870 Błonie

sprzedaż:
tel.: 22 436 93 02,
fax: 22 436 93 06,

e -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

produkcja:
tel.: 22 436 93 00,
fax: 22 436 93 07,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


SOPRASSISTANCE

kom.: +48 669 144 044